Sławomir Peszko mocno o Mattym Cashu. „Przyjeżdża na kadrę, żeby podbić swoją cenę”

Sławomir Peszko w mocnych słowach wypowiedział się na temat Matty’ego Casha i jego gry w reprezentacji Polski. – Przyjeżdża na kadrę, żeby podbić swoją cenę – mówi Peszko.
Matty Cash zadebiutował w reprezentacji Polski jesienią 2021 roku. Od tamtej pory rozegrał w narodowych barwach 15 spotkań. Meczów mógł rozegrać zdecydowanie więcej, często przeszkadzały mu jednak kontuzje.

Zawodnika Aston Villi najprawdopodobniej zabraknie na EURO 2024. Jutro poznamy kadrę na Mistrzostwa Europy, jednak według medialnych doniesień ma w niej zabraknąć Matty’ego Casha. Nie znamy jeszcze oficjalnego powodu ewentualnej absencji Casha. Z jednej strony mówi się o urazie 26-latka, z drugiej jednak pojawiają się komentarze, iż o braku powołania mają zadecydować względu pozazdrowotne.

Krytycznie na temat Matty’ego Casha wypowiedział się ostatnio Sławomir Peszko. Na antenie „Kanału Sportowego” Peszko zasugerował, iż Cash pojawia się na zgrupowaniach kadry tylko po to, by podbić swoją wartość.

– Przyjeżdża na kadrę, żeby podbić swoją cenę. Żeby zmienić klub. (…) Nie mam dobrego zdania, bo pamiętam może jego dwa dobre mecze w reprezentacji. Ani się nie utożsamia z Polską, ani nie gra jak w Premier League – skomentował Sławomir Peszko.

@superbetpl Cash nie jedzie na #Euro2024! Żadna strata? #piłkanożna ♬ som original – Music Maat
Michał Budzich