Skład Adriana Mierzejewskiego na Estonię. Wybierał tylko z Ekstraklasowiczów

Adrian Mierzejewski wskazał skład reprezentacji Polski na barażowy mecz z reprezentacją Estonii. Były reprezentant Polski wybierał tylko spośród piłkarzy grających na co dzień w Ekstraklasie.
Wielkimi krokami zbliżają się marcowe baraże o awans na Mistrzostwa Europy 2024. W półfinale tego decydującego turnieju kwalifikacyjnego reprezentacja Polski zagra z niżej notowaną Estonią. W przypadku potencjalnej wygranej w finale Polacy zagrają ze zwycięzcą meczu Walia-Finlandia.
W przyszłym tygodniu poznamy ostateczną kadrę reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie. Selekcjoner Michał Probierz ma ją ogłosić w czwartkowy wieczór. Przed meczem z Estonią mamy kilku pewniaków do gry w wyjściowym składzie, jak m.in. Robert Lewandowski, Jakub Kiwior, czy Wojciech Szczęsny. Kilka pozycji stanowi jednak dla kibiców ogromny znak zapytania.
Swój skład na mecz z Estonią zaprezentował Adrian Mierzejewski. Były reprezentant Polski wybrał 11 piłkarzy, którzy grają na co dzień w Ekstraklasie. Jego zdaniem skład ten powinien poradzić z naszymi najbliższymi rywalami.
Skład Adriana Mierzejewskiego na mecz z Estonią złożony z Ekstraklasowiczów:

Rafał Gikiewicz – Paweł Wszołek, Bartosz Salamon, Jakub Czerwiński, Bartłomiej Wdowik – Dominik Marczuk, Rafał Wolski, Bartosz Kapustka, Kamil Grosicki – Bartłomiej Pawłowski, Kamil Zapolnik

Michał Budzich