Skandal przed hitem w Ligue 1! Kibole zaatakowali autokar, trener dostał kamieniem [WIDEO]

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się przed meczem Marsylii z Lyonem. Kibole gospodarzy zaatakowali autokar gości, w wyniku czego ucierpiał trener Fabio Grosso. Spotkanie stanęło w pewnym momencie pod sporym znakiem zapytania. 
Kibice zarówno Olympique Marsylii, jak i Olympique Lyonu mogą czuć w tym sezonie wielkie rozczarowanie. Oba kluby grają zdecydowanie poniżej oczekiwań i spisują się bardzo kiepsko. Marsylczycy znajdują się w środku ligowej tabeli, mimo poczynieniu kilku letnich transferów. W gorszej sytuacji jest OL, który szoruje po dnie stawki.
Atak na trenera

W niedzielę oba wspominane kluby miały zmierzyć się ze sobą w 10. kolejce Ligue 1. Przed zaplanowaną godziną startu spotkania doszło jednak do skandalu, przez co sam mecz stanął pod znakiem zapytania. Kibole z Marsylii zaatakowali autokar piłkarzy z Lyonu, gdy ten jechał na Stade Velodrome. Pojazd został obrzucony kamieniami, a wśród poszkodowanych znalazł się Fabio Grosso, trener Lyonu.

Na zdjęciach, które szybko ubiegły internet i zostały przesłane przez dziennikarzy widać zabandażowaną twarz Włocha. Szkoleniowiec doznał rozcięć w okolicy oczu.
W wyniku skandalicznych wydarzeń pojawiły się informacje, że mecz może zostać odwołany. Zdaje się jednak, że zostanie rozegrany normalnie. Według „RMC Sport” kibole zaatakowali również fanów Lyonu.

Aktualizacja

Mimo pierwszych informacji o rozegraniu meczu o planowanej godzinie, zostało ono odwołane. Na ten moment nie wiadomo, na kiedy zostanie przełożone, o ile w ogóle.