Skandal po meczu o Superpucharu Arabii Saudyjskiej. Piłkarz zaatakowany przez kibica z trybun [WIDEO]

Po meczu o Superpuchar Arabii Saudyjskiej doszło do niemałego skandalu. Jeden z piłkarzy został uderzony bliżej niezidentyfikowanym przedmiotem.
Superpuchar Arabii Saudyjskiej nie jest klasycznym meczem mistrza ligi ze zdobywcą krajowego pucharu. O to trofeum rywalizują aż 4 ekipy, podobnie jak ma to miejsce w Hiszpanii. W tym roku o Superpucharu Arabii Saudyjskiej rywalizowały: Al Ittihad, Al Wehda, Al Hilal i Al Nassr.

W finałowym starciu o Superpuchar Arabii Saudyjskiej zmierzyły się Al Ittihad i Al Hilal. Trofeum padło łupem Al Hilal, które wygrało decydujący starcie wynikiem 4:1.

W ostatnich godzinach zrobiło się niezwykle głośno o Superpucharze Arabii Saudyjskiej. To co odbiło się największym echem w światowych mediach nie dotyczyło jednak stricte samego meczu. Po zakończonej rywalizacji jeden z piłkarzy Al Ittihad, Abderrazak Hamdallah, został zaatakowany pewnym przedmiotem. W opinii publicznej mówi się, że był to bicz albo laska. Na nagraniach ciężko konkretnie stwierdzić, co to był za przedmiot. W odwecie piłkarz oblał wodą napastnika z trybun. W mediach mówi się, że agresorem był sympatyk Al Hilal.
Michał Budzich

Dodaj komentarz