Sergio Ramos zakończył dziesięcioletnią współpracę! Hiszpan znalazł nowego sponsora

Sergio Ramos zakończył współpracę z Nike po 10 latach. Według informacji ASa hiszpański obrońca podpisał umowę z Adidasem.

Sergio Ramos zmienił sponsora

Sergio Ramos na co dzień reprezentuje barwy Realu Madryt, którego sponsoruje Adidas. Obrońca natomiast przez dziesięć lat był związany umową z firmą Nike, lecz we wrześniu kontrakt wygasł, a Hiszpan nie zdecydował się na jego przedłużenie. Sergio Ramos otrzymał oferty oferty od Under Armor, Pumy oraz New Balance, lecz kapitan Królewskich ostatecznie postawił na Adidasa.

Sergio Ramos nie jest jednym piłkarzem Realu, który reprezentuje Adidasa. Poza Hiszpanem umową związani są również Marcelo, Toni Kross oraz Karim Benzema. Poza gwiazdami Królewskich niemiecką firmę reprezentują m.in. Leo Messi, Manuel Neuer, James Rodriguez czy Roberto Firmino.

Co dalej z karierą Sergio Ramosa?

Kontrakt Sergio Ramosa z Realem Madryt obowiązuje do czerwca 2021 roku. Jeśli Hiszpan nie zdecydowałby się na przedłużenie umowy, to już zimą może negocjować kontrakt z nowym klubem, do którego trafi latem. Według mediów obrońca może przejść do PSG, Juventusu, a nawet do MLS.

Kacper Polaczyk