Sensacyjny powrót Cristiano Ronaldo? Agent odbył już pierwsze rozmowy

Cristiano Ronaldo po przejściu do Juventusu zapowiadał, że chciałby w jego barwach zdobyć Ligę Mistrzów. Od tamtej pory minęły jednak trzy lata, a w ciągu ostatnich dwóch „Stara Dama” odpadała już w 1/8 finału rozgrywek. Media ustaliły, że agent Portugalczyka kontaktował się z Realem Madryt w sprawie powrotu gwiazdora.

Po sensacyjnej wpadce Juventusu w dwumeczu z FC Porto nie milkną głosy o niezadowoleniu działaczy klubu z transferu Cristiano Ronaldo. Zdaniem Fabrizio Romano w Turynie nastąpi przebudowanie drużyny. W nowym projekcie nie mówi się, póki co o 36-latku. Kręgosłup przebudowanej drużyny opierać się ma o innych zawodników, w tym także Wojciecha Szczęsnego.

Powrót do domu?

W kontekście Ronaldo narasta coraz więcej plotek o ewentualnym opuszczeniu mistrzów Włoch. Kontrakt gwiazdora z Juventusem wygasa w połowie 2022 roku. Zdaniem „El Chiringuito” Jorge Mendes rozpoczął poszukiwania nowego klubu dla Portugalczyka.

Jednym z sondowanych przez agenta kierunków ma być powrót CR7 do Realu Madryt. Josep Pedrerola poinformował, że pierwsze kontakty z działaczami „Królewskich” ma już za sobą.

– Jorge Mendes rozmawiał z Realem Madryt o sytuacji i powrocie Cristiano. Ton był nieformalny, ale relacje Mendesa z klubem są bardzo dobre, kontakt jest stały i pojawił się temat Ronaldo – twierdzi dziennikarz „El Chiringuito”.

– Nie było oferty, nie było żadnych negocjacji, ale została podjęta taka kwestia. Może nawet Cristiano o tym nie wie, ale rozmawiano na jego temat z Realem Madryt – dodał.

Skandal po triumfie FC Porto. Spiker klubu: „Wygraliśmy z włoskimi złodziejami i świnią Ronaldo”

Wszelkie informacje są na razie bardzo niepewne. Edu Aguirre, przyjaciel zawodnika Juventusu twierdzi, że 36-latek skupia się na dokończeniu obecnego sezonu. Przed czterema laty to właśnie on poinformował o możliwym opuszczeniu Santiago Bernabeu przez gwiazdora.

– Nie znam przyszłości Cristiano, ale może zdarzyć się wszystko. Wiem, że na pewno nie przejmuje się krytyką i od razu wrócił do pracy. Nie będzie podejmować żadnych decyzji na tej podstawie – podsumował.