Sebastian Szymański opuści Dynamo Moskwa? „Niedawno pytano o niego”

Sebastian Szymański zaliczył wczoraj świetny występ przeciwko PFK Sochi. Jego Dynamo Moskwa wygrało 3:1, a pomocnik spędził na boisku 83 minuty i wpisał się na listę strzelców.

Roman Oreszczuk obecnie pełni rolę komentatora w jednej z rosyjskich telewizji, a przed laty biegał po boisku w barwach Legii Warszawa. Były piłkarz Wojskowych zachwyca się sobotnim występem Sebastiana Szymańskiego. Nie ma się co dziwić, ponieważ Polak miał duży wkład w zwycięstwo Dynama: zdobył bramkę i otrzymał nagrodę zawodnika meczu.

Szymański zagrał rewelacyjnie. Był znakomity! – mówi o Sebastianie Oreszczuk

Jego statystyki były kapitalne: miał bardzo duży udział w odbiorze piłki, oddał pięć strzałów, wszystkie były w światło bramki. Widać, że Szymański powoli dojrzewa i zaczyna grać futbol seniorski – przyznał rosyjski komentator

Sebastian Szymański ma ważny kontrakt z Dynamem Moskwa do czerwca 2024 roku. Oreszczuk uważa, że Polak znacznie szybciej opuści ligę rosyjską.

W mojej ocenie w przyszłym roku Polak może z Dynama odejść. Jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to po mistrzostwach Europy zmieni klub. Pracowałem w Dynamie, mam tam świetne kontakty i wiem, że nawet niedawno pytały o niego kluby z Hiszpanii oraz Włoch – zdradził były piłkarz Wojskowych

Kacper Polaczyk