Saudyjskie kluby kusiły Arkadiusza Milika. Polak otrzymał dwie oferty z Bliskiego Wschodu

Arkadiusz Milik mógł odejść z Juventusu na rzecz ligi saudyjskiej. Z Arabii otrzymał dwie oferty, jednak zdecydował się je odrzucić. Sytuacja miała mieć miejsce w ostatnich miesiącach. 

Polak pełni obecnie rolę rezerwowego w Juve. Taką pozycję „zawdzięcza” swojej dość kiepskiej skuteczności. Milik w 23 meczach „Starej Damy” we wszystkich rozgrywkach uzbierał zaledwie pięć goli. Co ciekawe, aż trzy z nich zdobył w meczu Pucharu Włoch na początku stycznia, kiedy ustrzelił hat-tricka Frosinone.

Odrzucił Arabię

Teraz okazuje się, że Milik mógł odejść z Włoch zimą. Nicolo Schira, renomowany włoski dziennikarz zdradził, że 29-latek otrzymał w ciągu ostatnich miesięcy dwie oferty z Bliskiego Wschodu. Nie zdradzono jednak, jakie kluby konkretnie miały zabiegać o jego usługi. Milik zdecydował się odrzucić otrzymane propozycje i kontynuować walkę o skład w Turynie.

Napastnik nie jest jedynym Polakiem, o którego zabiegają kluby z Arabii Saudyjskiej. W mediach regularnie przewija się temat transferu do Saudi Pro League Roberta Lewandowskiego. Do niedawna huczało również o Piotrze Zielińskim, który nie mógł dogadać się z Napoli i finalnie ma trafić do Interu Mediolan.