Ryan Giggs w areszcie! Legenda zatrzymana w sprawie przemocy domowej

Jak podają zagraniczne media, legenda Manchesteru United została aresztowana w niedzielny wieczór. Giggsowi zarzuca się napaść na swoją dziewczynę.

Szokująca wiadomość została podana przez brytyjski The Sun. Ryan Giggs został aresztowany za rzekomą przemoc w rodzinie wobec swojej dziewczyny, a do samego zatrzymania miało dojść w niedzielę wieczorem w jego własnym domu.

Sprawę zgłosiła jego dziewczyna, a funkcjonariusze zabrali ze sobą Walijczyka pod zarzutem napaści i uszczerbku na zdrowiu Kate. Kobieta miała kilka siniaków, ale nie potrzebowała pomocy lekarskiej.

– W niedzielę o godz. 22.05 wezwano policję, aby zgłosić kłótnię. Kobieta po trzydziestce odniosła drobne obrażenia, ale nie wymagała leczenia. 46-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem napaści – przekazała rzecznik policji hrabstwa Greater Manchester.

Śledztwo będzie teraz się toczyć swoim tempem, a obecny selekcjoner reprezentacji Walii dzięki wpłaceniu kaucji został zwolniony z aresztu. Na wyniki dochodzenia przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Nie wiemy, jaka czeka przyszłość Giggsa także w kwestii jego przyszłości na stanowisku selekcjonera reprezentacji Walii. Za kilka dni rozpocznie się zgrupowanie Smoków, podczas którego zmierzą się z USA, Irlandią oraz Finlandią. Nie wiemy, kto poprowadzi Walijczyków w tych spotkaniach, a federacja nie chciała skomentować tej sytuacji.

Michał Budzich