Ronaldo odpowiada na krytykę po meczu z Porto. „Mistrzowie się nie poddają”

Po odpadnięciu Juventusu z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów najczęściej krytykowanym zawodnikiem był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk odniósł się do wydarzeń ze środka tygodnia za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Odpowiedź na krytykę

Atakującego Starej Damy krytykowano z każdej strony. Przede wszystkim zarzucano mu złe ustawienie przy rzucie wolnym, po którym Porto zdobyło gola pieczętując awans do kolejnej rundy LM. Nie zabrakło również głosów, że piłkarz był cieniem samego siebie i nie potrafił pomóc zespołowi w meczu z ekipą z Portugalii. Piłkarz odniósł się do krytyki za pomocą swoich mediów społecznościowych.

– Nie jest ważne, ile razy upadasz w życiu. Ważne jest to, ile razy i jak szybko wstajesz na nogi. Prawdziwi mistrzowie nigdy się nie poddają! – cytuje Cristiano Ronaldo portal meczyki.pl.

– Skupiamy się już na Cagliari, na zmaganiach w Serie A, na finale Pucharu Włoch i na wszystkim, co możemy jeszcze osiągnąć w tym sezonie – dodał Portugalczyk.

Bilans Ronaldo w tym sezonie to 32 spotkania, 27 bramek i 4 asysty. Jego umowa z Juventusem obowiązuje do czerwca 2022 roku. Portal transfermarkt.de wycenia Portugalczyka na 60 mln euro.

Źródło: Meczyki.pl