Ronaldinho znowu ma na pieńku z prawem! Tym razem…

Ronaldinho przebywa obecnie w areszcie domowym zorganizowanym w jednym z hoteli. Piłkarz nie próżnuje i postanowił… zorganizować tam imprezę.

W marcu Ronaldinho i jego brat próbowali przekroczyć z Paragwajem, lecz to im się nie udało. Zostali przyłapani na posługiwaniu się fałszywymi dokumentami. Początkowo Brazylijczycy trafili do więzienia, jednak po wpłaceniu kaucji przenieśli się do hotelu w Asuncion, w którym zorganizowano im areszt domowy.

Ronaldinho z bratem najprawdopodobniej zaczęli się nudzić, ponieważ wpadli na pomysł zorganizowania kilku imprez, na których pojawiały się m.in. modelki. Nie trzeba chyba nikogo uświadamiać, że takie zachowanie nie jest zgodne z prawem. Ronaldinho miał również pić alkohol, co nie jest dozwoloną czynnością w trakcie odbywania aresztu domowego.

Zachowaniem Ronaldinho i jego brata zajmie się teraz sąd penitencjarny. W sierpniu ESPN podał, że postępowanie w sprawie Brazylijczyków chyli się ku końcowi. Bracia mieli w niedalekiej przyszłości opuścić areszt, jednak dzięki ostatnim wybrykom ten moment oddalił się w czasie.

Kacper Polaczyk