Romelu Lukaku niezadowolony ze swojej oceny w FIFIE 21. Ostry wpis Belga

EA Sports jak co roku przed premierą ujawniło oceny zawodników w grze FIFA. Romelu Lukaku nie jest zadowolony ze swoich wirtualnych umiejętności.

Środkowy napastnik Interu otrzymał od EA Sports ocenę wynoszącą 85 punktów. W grze FIFA 21 będzie znajdywał się wśród stu najlepszych piłkarzy świata. Belg słynie z tego, że lubi sobie czasem pograć na konsoli. Napastnik przyznał jednak, że od FIFY woli Call of Duty.

– Bądźmy szczerzy, FIFA po prostu miesza w ocenach, więc jako gracze irytujemy się i dajemy tej grze więcej rozgłosu. Nie wiążę się z tym g***em, wiem, co robię – napisał Belg na Twitterze.

Byłego napastnika Manchesteru United najbardziej ujęła wartość jego przyspieszenia w grze. Belg twierdzi, że jest zdecydowanie szybszy niż uważa producent.

– Chcę, aby poprawiono moje przyśpieszenie w FIFIE… Szybkość biegu jest w porządku, ale przyśpieszenie ocenione na 70… Myślę, że widzieliście mój sprint pod koniec ostatniego meczu, prawda?… Czy macie zamiar coś z tym zrobić? – dodał Lukaku i oznaczył twórcę gry.

Romelu Lukaku w poprzednim sezonie wystąpił w 51 spotkaniach. W tym czasie zdobył 34 bramki i zanotował 6 asyst.