Robert Lewandowski przeszedł badania. Zdąży na El Clasico?

W poniedziałek Robert Lewandowski przeszedł kolejne badania. Co z występem w nadchodzącym El Clasico? Sprawa występu Polaka w meczu przeciwko Realowi Madryt wciąż pozostaje otwarta.
Robert Lewandowski nadal jest poza grą. 35-letni napastnik doznał kontuzji 4 października w meczu przeciwko FC Porto. W tamtym spotkaniu Polak musiał opuścić boisko już w 33. minucie gry po agresywnym wejściu jednego z piłkarzy FC Porto. Jak się okazało, Robert doznał skręcenia lewej kostki.
Przed FC Barceloną niezwykle ważny mecz. Już w sobotę odbędzie się El Clasico. W klubie trwa walka z czasem. Na ten moment kwestia występu Polaka w meczu z Realem wciąż pozostaje otwarta. Portal „meczyki.pl” podaje, że jeśli Robert Lewandowski otrzyma zielone światło od lekarzy, mecz z Realem rozpocznie najprawdopodobniej na ławce rezerwowych.
Dziś Robert Lewandowski przeszedł kolejne badania. Nie są one jednak ostatecznym wyznacznikiem powrotu Polaka na boisko. Według „Meczyków”, rehabilitacja idzie zgodnie z planem, nie pojawiły się do tej pory żadne komplikacje. Proces leczenia cały czas jednak trwa.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich