Reprezentacja U-21 nie przyciągnęła kibiców. Pustki na Stadionie Śląskim [WIDEO]

Niezbyt wielu kibiców pojawiło się na dzisiejszym meczu reprezentacji Polski do lat 21. Stadion Śląski świecił pustkami.

We wtorkowe popołudnie reprezentacja Polski U-21 rozgrywała mecz w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Rywalem młodych Polaków byli Bułgarzy. Niespodziewanie zwycięstwo odniosła młodzieżowa reprezentacja Bułgarii. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.
Spotkanie młodzieżowych reprezentacji Polski i Bułgarii nie przyciągnęło zbyt wielu kibiców na trybuny. Nie ma co się temu dziwić, termin rozgrywania meczu nie sprzyjał temu, by zapełnić stadion. Środek tygodnia, godzina 15:00. Nie jest to zbyt optymalna pora na to, by wybrać się na mecz. Tym bardziej dziwi fakt, że na obiekt rozegrania meczu wybrano Chorzów.
Stadion Śląski w Chorzowie może pomieścić ponad 50 tysięcy osób. Na meczu Polska-Bułgaria zjawiło się ich zaledwie nieco ponad 5 tysięcy. Przemysław Chlebicki poinformował, że starcie obserwowało 5498 kibiców.

Stadion Śląski był zatem wypełniony w około 10 procentach. Trybuny świeciły pustkami. Niestety, ale w transmisji nie wyglądało to najlepiej.

Michał Budzich