Rafał Kurzawa może zmienić klub. Drużyny z trzech państw wyrażają zainteresowanie!

Piotr Koźmiński z Super Expressu przedstawił najnowsze informacje dotyczące Rafała Kurzawy. Polakiem zainteresowane są trzy zespoły!

Kariera Rafała Kurzawy od wyjazdu z Górnika Zabrze nie toczy się najlepiej. Polakowi nie wyszło we Francji, przez co dwukrotnie był wypożyczany do duńskiej ekstraklasy. Dziennikarz Super Expressu, Piotr Koźmiński popytał o przyszłość pomocnika w Amiens.

Jesteśmy otwarci na rozmowy z innymi klubami, ponieważ trener Amiens nie widzi go w swojej drużynie. Interesuje się nim jeden polski, jeden grecki i jeden turecki klub – usłyszał Koźmiński od działaczy francuskiego klubu.

Według informacji posiadanych przez dziennikarza, Amiens jest w stanie oddać Kurzawę za darmo. Dzięki temu nadal zaoszczędzą kilkaset tysięcy euro, które było przeznaczone na płacenie rocznej pensji Polaka.

Rafał Kurzawa przed wyjazdem z ojczyzny został najlepszym zawodnikiem ligi. W Amiens zaliczył 11 występów, z czego 9 po wejściu z ławki rezerwowych. Okienko transferowe trwa do 5 października. Umowa Polaka wygasa w lipcu 2021 roku.