Radosław Majewski z ambitnym podejściem. „Awans z Wieczystą do Ekstraklasy byłby świetnym uczuciem”

Radosław Majewski udzielił wywiadu Gazecie Wyborczej. Były zawodnik m.in. Lecha Poznań czy Pogoni Szczecin zdradził, że chciałby z Wieczystą dojść do Ekstraklasty.

Pomoc Tomasza Hajty

„Maja” przyznał w rozmowie z dziennikarzem, że o jego transferze do Wieczystej Kraków przesądził przypadek. Pomocnik twierdzi, że Tomasz Hajto opowiedział mu o pewnym klubie z długoterminową wizją.

W końcu o wszystkim zadecydował przypadek. Spotkałem się z Tomkiem Hajtą. Powiedział, że jak nie mam gdzie grać, to jest taki jeden klub z długoplanową wizją. Że musi tylko zadzwonić, ale powinno się udać.

Duże ambicje

Wieczysta miażdży konkurencję w swojej lidze. Ich ambicje sięgają zdecydowanie wyżej, co potwierdza Radosław Majewski. Pomocnik mówi o chęci awansowania z krakowianami do Ekstraklasy.

Nie jestem w Wieczystej po to, by grać w piątej lidze, tylko awansować jak najwyżej. Gdybym dostał się z nią do ekstraklasy, to byłaby świetne uczucie. Idealna klamra – stwierdził „Maja” w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Pod względem organizacji umieściłbym Wieczystą nawet obok niektórych klubów ekstraklasy. To długofalowy projekt, więc potem, po kolejnych awansach, nie byłoby czasu na rozwijanie wielu rzeczy. Sportowo jesteśmy pewnie na poziomie drugiej, może trzeciej ligi – zakończył Majewski.

fot. Wieczysta Kraków