PSG rozwiązało kontrakt ze swoim zawodnikiem! Zaskakujący powód

Jese Rodriguez nie jest już piłkarzem PSG. Kontrakt z wychowankiem Realu Madryt został rozwiązany i może on rozpocząć poszukiwania nowego klubu.

Jese opuszcza PSG

27-letni skrzydłowy nie był pierwszoplanową postacią w zespole Thomasa Tuchela. Hiszpan trafił do klubu Nassera Al-Khelaïfiego w 2016 roku. Od tamtego czasu w klubie z Paryża zagrał w zaledwie osiemnastu spotkaniach, w których zdobył dwie bramki. Na tak małą liczbę spotkań wpłynął fakt, że w tym okresie aż czterokrotnie był wypożyczany do innych klubów.

O rozwiązaniu umowy z Jese klub poinformował w sobotni wieczór. Dzięki temu Hiszpan jest aktualnie „wolnym agentem” i bez problemów może poszukiwać dla siebie nowy dom. Dotychczasowa umowa miała obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.

Afera z udziałem hiszpańskiego piłkarza

W mediach mówi się, że głównym powodem rozwiązania umowy z Hiszpanem była kolejna afera z jego udziałem. Jese miał zdradzać swoją partnerkę, a jego kochanka opublikowała w internecie nagrania, ujawniające ich relacje. Informacja nie spodobała się właścicielowi PSG Nasserowi Al-Khelaïfiemu, który uważa, że sytuacje jak tak nie wpływają dobrze na wizerunek klubu.

Michał Budzich