Przewidywania ocen FIFA 21! Lewandowski w czołówce! [TOP 10]

We wrześniu każdego roku na świat wychodzi produkcja EA Sports – FIFA. W tym roku premiera nieco się przesunie i będzie miała miejsce 9 października. Mimo że obecny sezon piłkarski jeszcze się nie zakończył, to pokusiliśmy się o przewidzenie TOP 10 piłkarzy, którzy otrzymają najwyższą notę w następnej edycji gry.

Pamiętajcie, że ostateczne oceny mogą jeszcze ulec zmianie m.in. dlatego, że Liga Mistrzów zakończy się dopiero w sierpniu, a jak wiemy ma ona co roku wpływ na końcowe noty. Ranking jest mocno subiektywny.

10. Mohamed Salah (90->89)

Egipcjaninowi przyznaliśmy lekki downgrade. Pomiędzy tym a poprzednim sezonem może nie ma wielkiej różnicy, jeśli chodzi o formę prezentowaną przez tego piłkarza, lecz musieliśmy w pewien sposób zaznaczyć klęskę w Lidze Mistrzów.

Klęskę, bo tak należy nazwać odpadnięcie Liverpoolu z Ligi Mistrzów na etapie 1/8 finału. Ten fakt rekompensuje zwycięstwo w Premier League z ogromną przewagą nad Manchesterem City. Mimo wszystko mistrzowi Anglii i zwycięzcy poprzedniej edycji Ligi Mistrzów nie wypada odpaść z najważniejszych rozgrywek w Europie już na etapie 1/8 finału.

Michał Budzich
Pages ( 1 of 10 ): 1 234 ... 10Następne »