Przełomowe wieści ws. przyszłości Kyliana Mbappe! Fabrizio Romano uchylił rąbka tajemnicy

Fabrizio Romano przekazał przełomowe wieści odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe. Zdaniem włoskiego dziennikarza Kylian opuści PSG po zakończeniu tego sezonu.
Saga związana z transferem Kyliana Mbappe trwa już kilka dobrych lat. Francuski napastnik od dawien dawna jest łączony z przenosinami do Realu Madryt. Mimo licznych plotek medialnych 25-latek wciąż jest piłkarzem Paris Saint-Germain. Jego obecny kontrakt z paryskim klubem jest ważny do końca tego sezonu.
Mbappe odejdzie z PSG!

Przełomowe wieści odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe w czwartkowe popołudnie dostarczył Fabrizio Romano. Z jego informacji wynika, że Kylian Mbappe poinformował prezydenta PSG o chęci odejścia z klubu jako wolny zawodnik. Warunki odejścia Francuza wciąż nie zostały uzgodnione, gdyż nie wypełnił on jeszcze w pełni swoich zobowiązań wobec klubu. Mimo to jego odejście z klubu tego lata jest pewne, informuje Romano.


Szczegóły odejścia Mbappe

Fabrizio Romano przekazał kolejne szczegóły odnoście odejścia Kyliana Mbappe. Zdaniem dziennikarza decyzja piłkarza jest już pewna w stu procentach. PSG i Kylian mają zakomunikować swoje rozstanie w nadchodzących miesiącach. Real Madryt pracuje nad pozyskaniem 25-latka. Królewscy są przekonani, że uda im się dopiąć ten transfer.


źródło: Fabrizio Romano

Michał Budzich