Przełom ws. powrotu Leo Messiego do FC Barcelony! Jest gotowy na obniżenie swojego wynagrodzenia

Coraz więcej znaków na niebie wskazuje na to, że być może faktycznie doczekamy się powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Nowe informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz Gerard Romero. Jego zdaniem Argentyńczyk jest w stanie dostosować się do problemów finansowych katalońskiego klubu.

W sierpniu 2021 roku Leo Messi opuścił szeregi FC Barcelony. Ze względu na problemy finansowe Blaugrany LaLiga nie zezwoliła na przedłożenie kontraktu z argentyńskim piłkarzem. W związku z tym legenda piłki nożnej postanowiła związać się z PSG. Messi podpisał z Francuzami dwuletnią umowę. Zatem wygasa ona wraz z końcem tego sezonu.

W ostatnich miesiącach FC Barcelona zdołała odbudować się finansowo. Świadczy o tym m.in. ostanie letnie okno transferowe, kiedy Barca ściągnęła kilka głośnych nazwisk. Lewandowski, Kounde, Christensen, Kessi, Raphinha – praktycznie każdy z nich stał się dla Blaugrany wartością dodaną.

Ostatnimi czasy media coraz więcej mówią o możliwym powrocie Leo Messiego na Camp Nou. Wedle niektórych źródeł sam Argentyńczyk miał zmienić swoje plany i nastawić się na powrót do stolicy Katalonii po wygraniu Mistrzostw Świata 2022. Media podają coraz więcej informacji w tym temacie.

Nowe informacje w sprawie potencjalnego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony przekazał Gerard Romero. Zdaniem hiszpańskiego dziennikarza Argentyńczyk jest gotowy dostosować swoje wynagrodzenie do obecnej sytuacji finansowej FC Barcelony. Co więcej, w klubie pojawia się coraz pozytywnych głosów odnośnie powrotu legendy klubu, co wcześniej nie było takie oczywiste.

Michał Budzich