Problemy zdrowotne bramkarzy Rakowa Częstochowa. Klub sięgnie po legendę Ekstraklasy

W Rakowie Częstochowa pojawił się problem z obsadą pozycji bramkarza. W związku z tym klub planuje dokonać wzmocnienia na tej pozycji. Na celowniku Rakowa znalazła się prawdziwa legenda Ekstraklasy.
Szatnię Rakowa Częstochowa nawiedziła prawdziwa plaga kontuzji, szczególnie na pozycji bramkarza. Najpierw kontuzji doznał podstawowy bramkarz Rakowa, Vladan Kovacević. W meczu z Radomiakiem zastąpił go Kacper Bieszczad, a przeciwko Legii zagrał Muhamed Sahinović. Ten naderwał mięsień czworogłowy i będzie poza grą przez cztery tygodnie.

Do gry na pozycji bramkarza pozostał zatem jedynie Kacper Bieszczad. Raków postanowił zatem skorzystać z furtki otwartej przez PZPN, która pozwala na dokonanie awaryjnego transferu poza okienkiem w przypadku kontuzji lub choroby.
Jak informuje portal „meczyki.pl”, Raków postanowił dokonać wzmocnienia na pozycji bramkarza. Szeregi częstochowskiego klubu ma zasilić prawdziwa legenda Ekstraklasy, Dusan Kuciak. Słowak znajduje się na pierwszym miejscu w liczbie występów na poziomie Ekstraklasy wśród obcokrajowców.

Dusan Kuciak wciąż ma ważny kontrakt z Lechią Gdańsk. Jest związany z tym klubem od 2017 roku. Wcześniej przez wiele lat występował w Legii Warszawa. Mimo ważnego kontraktu z Lechią nie rozegrał w tym sezonie żadnego oficjalnego spotkania.


źródło: meczyki.pl

fot. Raków Częstochowa (YouTube)

Michał Budzich

Dodaj komentarz