Prezes Stali Mielec odpowiada na medialne doniesienia. „Paris Platynov nie motywował piłkarzy”

Prezes Stali Mielec ustosunkował się do ostatnich medialnych doniesień a propos pokazywania piłkarzom w szatni przez trenera przemowy motywacyjnej Parisa Platynova. Prezes Jacek Klimek przekazał, że wideo ze słynnym streamerem w roli głównej zostało użyte w innym celu, niż motywowanie zawodników.

Ostatnio w polskich mediach pojawiła się nietypowa, niezwykle kuriozalna informacja. Dotyczyła ona metod motywacyjnych stosowanych przez trenera Stali Mielec, Adama Majewskiego. 49-latek postanowił zmotywować swoich piłkarzy za pomocą znanego streamera, Parisa Platynova. Trener Stali miał puścić w szatni wideo z przemową influencera. Można założyć, że chodziło o poniższą wersję wideo.

Do powyższych doniesień ustosunkował się prezes Stali Mielec. W rozmowie z „meczyki.pl” Jacek Klimek przyznał, że materiał z Parisem Platynovem faktycznie został użyty. Nie miał on jednak zadania zmotywowania piłkarzy, a został użyty w innym celu.

– Znam Parisa z mediów, oczywiście. Chcę coś skorygować, nie będę wchodzić w kwestie sztabu, ale wiem, że ten materiał był użyty w szatni w zupełnie innym kontekście. Ta informacja, która wyszła z szatni jest przekręcona i zmieniona – poinformował Jacek Klimek.

– Absolutnie nie. Paris nie motywował piłkarzy Stali. Każdy kto zna naszego trenera wie, że to spokojny facet, któremu byłoby daleko do takich pomysłów. Ta historia tak pięknie poniosła się po mediach, że aż uśmiechałem się pod nosem jak łatwo w mediach wyprodukować kontent, który się łatwo klika – dodał prezes Stali Mielec.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich