Poznaliśmy drużynę roku w FIFA 21! Jest Robert Lewandowski, nie ma Leo Messiego

Głosy graczy zostały podliczone i w piątek o godzinie 18:00 w FIFA Ultimate Team pojawiła się drużyna roku. Nie mogło w niej rzecz jasna zabraknąć Roberta Lewandowskiego, dla którego było to pierwsze tego typu wyróżnienie.

Robert Lewandowski w drużynie roku FIFA 21

Co roku w grze FIFA pojawia się drużyna roku złożona z piłkarzy, którzy osiągnęli najwięcej w minionych dwunastu miesiącach. Polscy kibice oczekiwali, że Robert Lewandowski otrzyma kartę ocenioną na „99”, jednak EA postanowiło przyznać mu ocenę o jedno oczko niższą. Taką samą ocenę ogólną co Polak otrzymał… Cristiano Ronaldo, dla którego ostatni rok z pewnością nie był tak dobry, jak poprzednie.

W drużynie roku nie mogło zabraknąć takich nazwisk jak Neuer, Ramos, czy Kevin De Bruyne. Niespodzianką jest natomiast brak Leo Messiego, który od wielu lat pojawiał się w tym zestawieniu. Jednak nic straconego! W poprzedniej edycji gry FIFA, twórcy gry przeprowadzili specjalnego głosowanie na 12. zawodnika, który nie zdołał zakwalifikować się do wyjściowej jedenastki. Wielce prawdopodobne, że będzie to właśnie Argentyńczyk.

ZOBACZ: Jak w prosty sposób zdobyć bramkę w FIFA 21? Pewien gracz znalazł sposób! [WIDEO]

TOTY FUT 21

Manuel Neuer – Trent Alexander-Arnold, Virgil Van Dijk, Sergio Ramos, Alphonso Davies – Kevin De Bruyne, Joshua Kimmich, Bruno Fernandes – Cristiano Ronaldo (98), Robert Lewandowski (98), Kylian Mbappe (97).

Póki co zostały ujawnione jedynie oceny ogólne napastników i tylko oni na ten moment są dostępni do trafienia w paczkach. Robert Lewandowski oraz Cristiano Ronaldo zostali ocenieni na „98”, z kolei Kylian Mbappe otrzymał overall „97”. Najprawdopodobniej za kilka dni zostaną ujawnione oceny pomocników, następnie obrońców i bramkarza. Cała drużyna roku będzie dostępna do trafienia 28 stycznia.

ZOBACZ: Niesamowity 14-latek był blisko porażki. Tak zareagował na wygraną w FUT [WIDEO]

Michał Budzich