„Popsuł atmosferę, podzielił drużynę na grupki”. Dziennikarz zdradził kulisy z szatni Lecha

Marek Wawrzynowski przekazał nowe informacje z obozu Lecha Poznań. Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet zdradził kulisy z szatni Kolejorza po objęciu sterów przez Mariusza Rumaka.

 

Zepsuł atmosferę?

Lech Poznań w ostatnich tygodniach prezentuje dramatyczną formę. Drużyna z tak wielkim potencjałem zaprzepaszcza go na każdym kroku. Kolejorz wypisał się z walki o triumf poprzez fatalne wyniki z drużynami z końca tabeli.

Warto wspomnieć o kompromitującej statystyce punktów z ostatnich spotkań. Podopieczni Mariusza Rumaka w meczach z Puszczą, ŁKS, Cracovią i Ruchem zebrali… cztery punkty. Część winy spada na piłkarzy i zarząd.

 

Wiele kibiców domaga się jednak przedwczesnego zwolnienia Mariusza Rumaka, którego kontrakt obowiązuje do końca sezonu. Fani uznają trenera z głównego winowajcę tych wyników. Według doniesień Marka Wawrzynowskiego 46-latek miał popsuć atmosferę w szatni Kolejorza.

– Rumak na dziś nie ma pomysłu na tę drużynę i powinien pogodzić się z tym, że nie jest trenerem na poziomie klubu tak dużego, jak Lech Poznań. A z tego, co słyszymy ze środka, popsuł atmosferę, podzielił drużynę na grupki, zaś jego niektóre decyzje sprawiają wrażenie, jakby były niekoniecznie podyktowane interesem drużyny. Tak mówiono w szatni, gdy wystawiał Gholizadeha czy Ba Louę, co miało bardziej uzasadniać ich transfery niż działać na korzyść wyników – napisał Marek Wawrzynowski.

Według doniesień Dawida Dobrasza z portalu „Meczyki.pl”, Lech Poznań poszukuje nowego trenera w Beneluksie. W kręgu zainteresowań władz Kolejorza ma znajdować się również były szkoleniowiec Legii Warszawa, Kosta Runjaić.

Źródło: Przegląd Sportowy Onet

Dodaj komentarz