Polska szczęśliwie wygrywa z Wyspami Owczymi. Kibice mieli niezły ubaw [REAKCJE]

Polska pokonała Wyspy Owcze 2:0. Wygrana Polaków przez większość meczu nie była jednak wcale taka pewna. Nieudolne poczynania naszych reprezentantów przyczyniły się do powstania wielu memów, czy też przeróbek.

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas wrześniowego zgrupowania. W czwartkowy wieczór Biało-Czerwoni pokonali Wyspy Owcze 2:0. Obie bramki zdobył Robert Lewandowski.

Przez ponad godzinę Biało-Czerwoni walili jednak głową w mur. Dopiero w 72. minucie Polacy szczęśliwie otrzymali rzut karny po zagraniu ręką przez jednego z Farerów. Jedenastkę na gola zamienił Lewandowski, który kilka minut później zdobył także drugą bramkę.

Dzisiejsze popisy reprezentantów Polski przyczyniły się do powstania wielu memów w internecie. Użytkownicy Twittera wyłapali także kilka zabawnych fragmentów z tego meczu. Zebraliśmy najciekawsze wpisy z portalu Twitter o zabarwieniu humorystycznym.