Polacy brylują w Serie B! Musiolik trafił do bramki już w 18. sekundzie! [WIDEO]

W dzisiejszych meczach Serie B kilku Polaków zaliczyło udane występy. Bramki strzelali Sebastian Musiolik (Pordenone) 0raz Bartosz Salamon (SPAL). Poza nimi po włoskich boiskach biegał m.in. Mariusz Stępiński (US Lecce).

Musiolik trafił już w 18. sekundzie

Sebastian Musiolik szybko otworzył wynik spotkania. Polak wykorzystał zamieszanie w polu karnym i już w 18. sekundzie spotkania umieścił piłkę w siatce. Było to drugie trafie napastnika w tym sezonie. Ostatecznie jego zespół zremisował spotkanie z Monzą 1:1.

Salamon otworzył wynik spotkania

Bartosz Salamon również trafił dzisiaj do siatki. Drużyna reprezentanta Polski dopiero co spadła z Serie A, ale nie zamierza zadomawiać się na jej zapleczu. Spal pokonało Pescarę 2:0, a wynik spotkania w 28. minucie otworzył Bartosz Salamon.

Dwóch Polaków wystąpiło w barwach Brescii

W barwach drugiego ze spadkowiczów wystąpiło dwóch Polaków. W pierwszej jedenastce na boisko wyszedł Jakub Łabojko, a w drugiej połowie dołączył do niego Filip Jagiełło. Brescia w ostatnich sekundach spotkania uratowała jeden punkt i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2.

Pogrom w Lecce

W kolejnym spotkaniu Serie B US Lecce rozgromiło Reggianę 7:1. Mariusz Stępiński, w przeciwieństwie do swojego kolegi z ataku, nie zdobył żadnego gola (Massimo Coda trafił do siatki trzykrotnie), lecz zanotował asystę. W spotkaniu wystąpił również Marcin Listkowski, który wszedł na boisko w 81. minucie.

Kilka minut w barwach Empoli zaliczył Szymon Żurkowski, lecz nie wniósł za dużo na boisko. Jego drużyna zremisowała 2:2 i utrzymała pozycję lidera.