Piotr Zieliński otrzymał ofertę od Saudyjczyków. „Byłbym tym ruchem bardzo rozczarowany”

 

Mateusz Święcicki wypowiedział się na temat potencjalnego transferu Piotra Zielińskiego do Arabii Saudyjskiej. Komentator Eleven Sports byłby rozczarowany, gdyby pomocnik reprezentacji Polski zaakceptował ofertę Al-Ahli.

Kolejny Polak w Arabii Saudyjskiej?

Kluby z Arabii Saudyjskiej szaleją w obecnym oknie transferowym. Na oku jednego z zespołów znalazł się Piotr Zieliński. Według Fabrizio Romano 29-letni Polak otrzymał ofertę od Al-Ahli. Mateusz Święcicki w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyków przyznał, że byłby rozczarowany, gdyby pomocnik przyjął tę propozycję.

Kibice Derby County dziękują Lechowi Poznań. „Uratowali mój klub” [CZYTAJ]

– Byłbym tym ruchem bardzo rozczarowany. Gdyby poszedł do Arabii Saudyjskiej w takim momencie kariery… On może grać w Europie jeszcze na bardzo wysokim poziomie. Napoli nie odrzuca takich ofert, tam nie ma sentymentów. De Laurentiis umie liczyć pieniądze, od razu będzie pewnie „tak”. (…) W sytuacji, kiedy Włosi czy Hiszpanie nie mają pieniędzy, Arabia Saudyjska jest wybawieniem – powiedział komentator Eleven Sports.

Przypomnijmy, że już jeden Polak broni barw klubu z Saudi Pro League. Grzegorz Krychowiak dołączył niedawno do Abha FC, które prowadzi były selekcjoner Biało-Czerwonych, Czesław Michniewicz.

Źródło: Meczyki.pl