Mateusz Święcicki wypowiedział się na temat potencjalnego transferu Piotra Zielińskiego do Arabii Saudyjskiej. Komentator Eleven Sports byłby rozczarowany, gdyby pomocnik reprezentacji Polski zaakceptował ofertę Al-Ahli.
Kolejny Polak w Arabii Saudyjskiej?
Kluby z Arabii Saudyjskiej szaleją w obecnym oknie transferowym. Na oku jednego z zespołów znalazł się Piotr Zieliński. Według Fabrizio Romano 29-letni Polak otrzymał ofertę od Al-Ahli. Mateusz Święcicki w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyków przyznał, że byłby rozczarowany, gdyby pomocnik przyjął tę propozycję.
Kibice Derby County dziękują Lechowi Poznań. „Uratowali mój klub” [CZYTAJ]
– Byłbym tym ruchem bardzo rozczarowany. Gdyby poszedł do Arabii Saudyjskiej w takim momencie kariery… On może grać w Europie jeszcze na bardzo wysokim poziomie. Napoli nie odrzuca takich ofert, tam nie ma sentymentów. De Laurentiis umie liczyć pieniądze, od razu będzie pewnie „tak”. (…) W sytuacji, kiedy Włosi czy Hiszpanie nie mają pieniędzy, Arabia Saudyjska jest wybawieniem – powiedział komentator Eleven Sports.
Przypomnijmy, że już jeden Polak broni barw klubu z Saudi Pro League. Grzegorz Krychowiak dołączył niedawno do Abha FC, które prowadzi były selekcjoner Biało-Czerwonych, Czesław Michniewicz.
Źródło: Meczyki.pl
- Roman Kosecki o sytuacji Krzysztofa Piątka. „W Turcji sprawa jest prosta: kochają albo nienawidzą” - 15 września 2023
- Sekretarz generalny PZPN o warunkach zwolnienia Santosa. „Kwoty z mediów są na pewno nieprawdziwe” - 14 września 2023
- Mateusz Klich o braku powołań do reprezentacji. „Powiedziałem trochę rzeczy i paru osobom się to nie spodobało” - 12 września 2023