Piłkarz Sevilli wyprowadzili Conte z równowagi! Poszło o…

W piątkowy wieczór Sevilla pokonała Inter Mediolan 3:2 i po raz 6. w historii wygrała Ligę Europy. W trakcie spotkania Antonio Conte spiął się z Everem Banegą, który chciał sprawdzić czy szkoleniowiec… nie nosi peruki.

Pierwsza połowa finału Ligi Europy przyniosła nam naprawdę dużo emocji. Piłkarze schodzili na przerwę przy wyniku 2:2. W 16. minucie spotkania piłkarze oraz sztab Interu Mediolan domagali się rzutu karnego po tym, jak piłka odbiła się od ręki Diego Carlosa.

Cała sytuacja przekształciła się w burzliwą dyskusję pomiędzy drużynami. W zamieszaniu brali udział także Banega i Conte. Według informacji włoskich mediów piłkarz Sevilli chciał położyć dłoń na włosach szkoleniowca drużyny z Mediolanu, aby sprawdzić czy ten nie nosi peruki.

Chciałem sprawdzić, czy to peruka – powiedział Banega

Poczekam na ciebie później, wynoś się! – odpowiedział zdenerwowany Conte

Włoskiego szkoleniowca próbował uspokoić jego sztab, lecz na próżno. Ostatecznie Antonio Conte został ukarany żółtą kartką, a Ever Banega wyszedł z konfrontacji bez szwanku.

Sevilla wygrała spotkanie 3:2. Zwycięską bramkę „zdobył” Lukaku, który skierował piłkę do własnej siatki (choć niektórzy upierają się, że gola powinno się zapisać Diego Carlosowi). Dzięki niemu Sevilla sięgnęła po puchar Ligi Europy po raz 6. w historii.