Piłkarz Premier League zawiedziony poziomem profesjonalizmu w swojej reprezentacji. „To niedorzeczne”

Leon Bailey przejechał się po swojej reprezentacji. Piłkarz Aston Villi wypunktował brak profesjonalizmu w kadrze Jamajki.

Nieprofesjonalne podejście w kadrze Jamajki


Kilka dni temu piłkarze klubów z całego świata rozjechali się na zgrupowania swoich reprezentacji. Leon Bailey grający na co dzień w Aston Villi nie pojawi się jednak wśród kolegów z kadry Jamajki. Powód nieobecności byłego piłkarza Bayeru Leverkusen nie jest znany.

Bailey udzielił wywiadu, w którym przejechał się po poziomie profesjonalizmu w reprezentacji Jamajki. Piłkarz Aston Villi w rozmowie z Kevinem Samuelsem Jr. z kanału LET’S BE HONEST opowiedział o swoich odczuciach względem zgrupowań kadry.

– Zachowują się bardzo nieprofesjonalnie. Informacje o locie są przekazywane o godzinie 23:00. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz otrzymałem chociażby dolara od reprezentacji Jamajki. Gdy mówię, że to nieprofesjonalne, mam na myśli, że nie dostajesz nawet sprzętu piłkarskiego – powiedział Bailey.

– Idziesz do szatni, a tam jest tylko jedna koszulka. Przychodzisz na mecz i widzisz kobiecy trykot. To niedorzeczne. Kiedy jestem na zgrupowaniu, mam wrażenie, że wszyscy nie wiedzą, jak się zachować. Kiedy idę, czuję się obnażony, każdy może podstawić aparat przed moją twarz – dodał piłkarz Aston Villi.

Leon Bailey wystąpił w 40 spotkaniach w tym sezonie. Piłkarz Aston Villi zanotował w tym czassie 12 trafień oraz 11 asyst. Jego umowa z The Villains obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Portal transfermarkt.de wycenia Jamajczyka na 35 mln euro.

Źródło: LET’S BE HONEST, X