Piłkarz Lecha przeprosił po meczu. To nie było udane wejście

Dzięki wczorajszej porażce w meczu z Benficą Lecha Poznań definitywnie pożegnał się z szansami na wyjście z grupy. Piłkarze nie zachwycili swoją postawą, a kilku z nich skomentowało porażkę na swoich social mediach.

Sromotna porażka Lecha

Kolejorz swoją drogę do awansu skomplikował zeszłotygodniową porażką ze Standardem Liege. Jeśli jednak piłkarze Lecha chcieli podtrzymać szanse na wyjście z grupy, konieczne było zwycięstwo z Benficą. Wczoraj niespodzianki nie było, a Lech definitywnie zaprzepaścił możliwość wyjścia z grupy Ligi Europy.

Vasyl Kravets przeprasza

Pamiętamy jeszcze, jak przed kilkoma tygodniami Kolejorz ulegał u siebie Benfice 2:4. Mimo że wówczas wynik był niekorzystny, to w grze poznaniaków dało się znaleźć pewne pozytywy. Wczoraj już tak nie było, piłkarze Lecha przegrali z kretesem.

Po meczu Vasyl Kravets zamieścił na swoim story na instagramie przeprosiny. 23-latek wszedł na murawę z ławki rezerwowych w drugiej połowie i, lekko mówiąc, nie odmienił obrazu gry Lecha. – Chciałbym przeprosić za mój występ w dzisiejszym meczu – skomentował Ukrainiec.

Reakcja kibiców

Kibice również nie byli zachwyceni postawą 23-letniego obrońcy we wczorajszym spotkaniu. Poniżej najciekawsze tweety.

Michał Budzich