Piłkarz Interu był pod wpływem alkoholu i stracił prawo jazdy! Występ w jutrzejszym meczu stoi pod znakiem zapytania

Występ Marcelo Brozovicia w jutrzejszym meczu Inter-Torino stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Wszystko przez wczorajsze wybryki Chorwata, za które stracił prawo jazdy.

Jak informują włoskie media, w nocy z piątku na sobotę piłkarz Interu przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, co przykuło uwagę funkcjonariuszy. Policjanci zatrzymali Chorwata i postanowili sprawdzić jego trzeźwość. Jak się okazało, wynik na alkomacie przekroczył dozwoloną wartość.

Poza tym Marcelo naruszył przepisy administracyjne. We Włoszech można przemieszczać się wyłącznie pojazdami zarejestrowanymi w kraju. Brozović jechał autem z niemiecką tablicą rejestracyjną. Za te wszystkie wybryki Chorwat zapłacił utratą prawa jazdy.

To nie pierwszy raz, kiedy Chorwat dopuszcza się takich czynów. W 2016 roku chorwacka prasa pisała, iż Marcelo za kierownicą BMW dwukrotnie przejechał na czerwonym świetle. Tak jak teraz, tak i wtedy również był pod wpływem alkoholu. Wtedy skończyło się na zatrzymaniu prawa jazdy.

Nie jest to najlepszy okres zarówno w życiu, jak i w karierze Brozovicia. Chorwat może okazać się kozłem ofiarnym ostatnich słabszych wyników Interu. Klauzula zawarta w jego kontrakcie wynosi 60 milionów euro, a podobno sam Inter jest gotów usiąść do rozmów w kontekście niższej sumy za Chorwata.

Michał Budzich