Pierwsze wnioski Fernando Santosa. Ci piłkarze Ekstraklasy trafili do jego notesu

Fernando Santos ma za sobą pierwsze obejrzane mecze PKO BP Ekstraklasy. Kto wpadł w oko nowemu selekcjonerowi reprezentacji Polski? Media piszą o kilku nazwiskach.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. W marcu Biało-Czerwoni rozegrają dwa mecze w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. 24 marca Polacy zagrają z Czechami, a 3 dni później zmierzą się z Albanią. Pierwsze powołania portugalskiego szkoleniowca powinniśmy poznać na początku najbliższego miesiąca.

Santos na meczach Ekstraklasy

W poprzedni weekend Fernando Santos obejrzał pierwsze mecze PKO BP Ekstraklasy z poziomu trybun. Na początek selekcjoner pojawił się w Gdańsku na meczu Lechii z Widzewem Łódź. Następnie obejrzał również mecze Wisły Płock z Lechem Poznań oraz Legii Warszawa z Cracovią. Wczoraj pojawił się na meczu Rakowa Częstochowa z Górnikiem Zabrze.

Na kogo postawi Santos?

Już wkrótce powinniśmy poznać pierwsze decyzje Fernando Santosa odnośnie piłkarzy grających w reprezentacji Polski. Wiele znaków zapytania rozwieją marcowe powołania. Czy nowy selekcjoner polskiej reprezentacji zaskoczy swoimi wyborami? Cezary Kowalski z „Polsatu Sport” poinformował, kto – według jego wiedzy – wpadł w oko Fernando Santosowi.

Pierwsze wnioski

Jak pisze Cezary Kowalski, w notesie Fernando Santosa znalazło się trzech piłkarzy z Ekstraklasy. Mowa tutaj o Radosławie Murawskim (Lech), Bartoszu Sliszu (Legia) oraz Damianie Dąbrowskim (Pogoń). Jak więc widzimy, selekcjoner myśli o powiewie świeżości w środku pola reprezentacji Polski.


źródło: Polsat Sport

Michał Budzich