Robert Lewandowski rozpoczął swoją licytację dla WOŚP. Gratka dla kolekcjonerów [WIDEO]

Robert Lewandowski popisał się świetnym gestem w związku ze zbliżającym się 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kapitan reprezentacji Polski przekazał na aukcję koszulkę FC Barcelony z podpisami wszystkich piłkarzy tego zespołu.
Idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to fundacja, mająca na celu zbiórkę pieniędzy, z których najczęściej finansowany jest zakup sprzętu medycznego. Przez 31 edycji fundacja zdołała uzbierać blisko 2 miliardy złotych. To przełożyło się na zakup ponad 70 tysięcy urządzeń. Przed nami 32. finał imprezy. Odbędzie się on 28 stycznia.
Od wielu lat zbiórce pieniędzy towarzyszą także liczne aukcje. Często biorą w nich udział znane persony z naszego kraju. Dla przykładu piłkarze przekazują na aukcje swoje koszulki, a np. celebryci telewizyjni wystawiają na aukcję możliwość zjedzenia z nimi kolacji. Możliwości jest mnóstwo.
W tegorocznej akcji czynny udział bierze Robert Lewandowski, zresztą nie po raz pierwszy. 35-latek przekazał na aukcję koszulkę FC Barcelony z podpisami całej drużyny. Robert poinformował o tym za pomocą relacji na swoim instagramowym profilu.

Lewandowski udostępnił link do aukcji nieco ponad godzinę temu. W tym czasie kwota zdołała urosnąć do aż 9999 złotych. Z całą pewnością na tym się nie skończy. Jeśli macie chęć wzięcia udziału w aukcji, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Opis aukcji:

„Przedmiotem licytacji jest koszulka Roberta oraz bransoletki wykonane przez podopiecznych z Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr. 1 w Warszawie.

Pod koniec roku 2023, Robert trafił na pracę domową 10 letniego Wojtka, dla którego udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to tradycja.

W tym roku Wojtek przekazał na aukcje ręcznie wykonane bransoletki, a Robert do aukcji dodał koszulkę w podpisami zawodników FC Barcelona.

Gramy razem! do końca świata i jeden dzień dłużej.”
Michał Budzich