Pedro Tiba odebrał jubileuszową koszulkę. Jest jednak kilka niewiadomych

Po piątkowym spotkaniu pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin Pedro Tiba miał wygonić Tomasza Rząsę, dyrektora generalnego Kolejorza, z szatni. Klub zaprzeczył, że taka sytuacja miała miejsce, a nawet opublikował zdjęcia, jak Portugalczyk odbiera koszulkę. Problem w tym, że fotografie nie wyglądają, jakby były zrobione zaraz po meczu.

Do niczego nie doszło

W piątek Pedro Tiba zaliczył swój setny występ w barwach Lecha Poznań. Z tej okazji Tomasz Rząsa postanowił wejść po meczu do szatni, aby podarować Portugalczykowi przygotowaną na tę okazję koszulkę. Według pierwszych informacji 32-latek miał wyprosić dyrektora generalnego z szatni. Klub twierdzi jednak, że taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca.

– Jak ustaliliśmy, Lech zaprzecza, aby taka scena miała miejsce. Pedro Tiba powiedział jedynie, że to nie jest dobry moment na podobne uroczystości. Nie wyrzucał jednak nikogo ani nie zbeształ – poinformował Radosław Nawrot z portalu Interia Sport.

W poniedziałek Lech Poznań opublikował w swoich social mediach zdjęcia, na których Pedro Tiba odbiera koszulkę od Tomasza Rząsy, jednak nie wszystko się na nich zgadza. Zawodnicy nie wyglądają, jakby dopiero co zeszli z boiska po meczu z Zagłębiem Lubin. Dodatkowo piłkarze mają na sobie stroje treningowe. Mało tego, na fotografii znajduje się Lubomir Satka, który nie znalazł się w składzie na piątkowe spotkanie.

Kacper Polaczyk