Paredes potwierdza doniesienia mediów. „PSG próbuje przekonać Messiego do transferu”

Wraz z końcem bieżącego sezonu wygasa kontrakt Lionela Messiego. Paris Saint-Germain będzie chciało wykorzystać tę sytuację i sprowadzić Argentyńczyka do siebie. Leandro Paredes zdradził, że toczą się rozmowy. Pomocnik ma nadzieję, że wkrótce zagra ze swoim rodakiem na Parc des Princes.

Monitorują sytuację

Spekulacje mediów ostatnio przerwał dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Leonardo. Działacz stwierdził, że klub monitoruje sytuację Lionela Messiego. Okazuje się jednak, że na rzeczy jest coś więcej. Leandro Paredes zdradził, że klub rozmawia z jego kolegą z kadry. Według pomocnika PSG chce przekonać Messiego do transferu na Parc des Princes.

– To od Leo zależy, czy przyjdzie do Paryża. PSG próbuje go przekonać do transferu – informuje argentyński pomocnik mistrzów Francji.

– Gdyby okazało się, że trenuje mnie Argentyńczyk, a w dodatku mogę grać z Messim, to byłoby świetnie. Mam nadzieję, że tak się stanie – cytuje Paredesa portal meczyki.pl.

Paredes i Messi do tej pory spotykali się na zgrupowaniach reprezentacji Argentyny. Kontrakt atakującego Barcelony wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku, jednak zgodnie z Prawem Bosmana może on podpisać umowę z nowym pracodawcą pół roku wcześniej.

Źródło: Meczyki.pl