Ole Gunnar Solskjaer potwierdza. Trzech piłkarzy na wylocie z Manchesteru United

Ole Gunnar Solskjaer odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Norweski szkoleniowiec potwierdził decyzję klubu o braku powiązania przyszłości z trzema zawodnikami.

Manchester United zamierza pozbyć się trzech zawodników. Pierwszym z nich będzie Odion Ighalo, który wraz z końcem stycznia odejdzie z klubu Old Trafford, ponieważ kończy mu się okres wypożyczenia. Pozostałymi zawodnikami są Argentyńczycy, o który Solskjaer poinformował na konferencji przed meczem z Watford:

Sergio Romero i Marcos Rojo mają u nas kontrakty do lata i nie zostaną one przedłużone. Szukamy im klubów. Marcos dostał wolne, aby pojechać do domu, do Argentyny. Sergio również poleciał do domu, aby zobaczyć się z rodziną, ale jest już w Anglii.

Obaj są zawodowcami, pracują bardzo ciężko i są gotowi, jeśli zajdzie taka potrzeba. Marcos będzie musiał do nas wrócić i oczywiście przejść kwarantannę.

Jak donosi Fabrizio Romano, Manchester United oczekuje na ofertę Boca Juniors. Argentyński klub ma się bowiem zgłosić po Marcosa Rojo.