„Obsesja na punkcie Piotra Zielińskiego”. Prezes Lazio opowiedział o zachowaniu Maurizio Sarriego

 

Prezes Lazio wypowiedział się na temat potencjalnego transferu Piotra Zielińskiego do rzymskiego klubu. Claudio Lotito stwierdził, że Maurizio Sarri ma obsesję na punkcie polskiego pomocnika.

Obsesja Sarriego

Media od wielu miesięcy łączyły Piotra Zielińskiego z Lazio. Pomocnik reprezentacji Polski chciał jednak za wszelką cenę pozostać w Neapolu. Według medialnych doniesień Polak regularnie odrzucał zakusy klubów z Arabii Saudyjskiej i właśnie Lazio.

Co dalej z Edenem Hazardem? Belg może postawić na wygodę i… zakończyć karierę [CZYTAJ]

Trener rzymskiego klubu obsesyjnie chciał go sprowadzić do siebie. Taką wersję zdarzeń przedstawił prezes Lazio, Claudio Lotito.

– Byłem gotowy otworzyć rozmowy z Manchesterem United i złożyć ofertę za Freda. Maurizio Sarri powiedział mi jednak, że go nie chce. Tak samo było z Giovannim Lo Celso. Sarri ma obsesję na punkcie Zielińskiego i Ricciego, podbija w ten sposób cenę za kogoś, kto nawet nie chce przyjść do Lazio – powiedział Lotito, cytowany przez Il Messaggero.

Co z przyszłością Piotra Zielińskiego. Według doniesień „La Gazzetty Dello Sport” polski pomocnik podpisze nową umowę z SSC Napoli.

Źródło: Przegląd Sportowy Onet, Il Messaggero, La Gazetta Dello Sport