Nowy obrońca blisko Brighton & Hove Albion. Coraz gorsza sytuacja Karbownika

Według dziennikarzy hiszpańskiego radia COPE Marc Cucurella może dołączyć do Brighton & Hove Albion. Taka wiadomość oznacza kolejne problemy Michała Karbownika w angielskim klubie.

Ciężki początek „Karbo”

Michał Karbownik dołączył do Brighton w styczniu 2021 roku. Od tamtej pory zagrał tylko w jednym meczu EFL Cup. Były lewy obrońca Legii Warszawa wciąż nie może się przebić do pierwszego składu Mew. Wygląda na to, że jego problemy z łapaniem minut mogą być jeszcze większe.

Może być jeszcze gorzej

Według dziennikarzy radia COPE do Brighton przymierzany jest Marc Cucurella. Były zawodnik FC Barcelony to lewy obrońca, który niedawno zdobył srebrny medal olimpijski z reprezentacją Hiszpanii.

Fabrizio Romano donosi, iż Getafe nie będzie negocjować z Brighton. Mewy muszą zapłacić klauzulę w wysokości 18 mln euro. Transfer podobno jest już na ostatniej prostej.

Odejdzie na wypożyczenie?

Przenosiny Cucurelli do Brighton & Hove Albion oznaczają, że z klubem najprawdopodobniej pożegna się Michał Karbownik. Agent piłkarza, Mariusz Piekarski informował niedawno, iż holenderskie Vitesse chciałoby wypożyczyć wychowanka Legii.

Fot. Brighton & Hove Albion