Nowy cel transferowy FC Barcelony! Na celowniku Dumy Katalonii znalazł się…

W ciągu ostatnich tygodni wielu piłkarzy było łączonych z FC Barceloną. Według Sjaaka Swarta, byłego reprezentanta Holandii, nowym zawodnikiem Dumy Katalonii może zostać Mohamed Salah!

Luis Suarez lada dzień może odejść z FC Barcelony, a priorytetem Blaugrany jest znaleźć godnego zastępcę na jego pozycję. Duma Katalonii ma na celowniku Memphisa Depay’a z Olympique’u Lyon i Lautaro Martineza z Interu Mediolan, jednak żadna z transakcji nie została jeszcze sfinalizowana.

W niedalekiej przyszłości w planach jest sprawdzenie Mohameda Salaha do FC Barcelony. Sjaak Swart, były reprezentant Holandii, przyznał w wywiadzie, że Ronald Koeman z chęcią sprowadziłby Egipcjanina na Camp Nou. Salah również jest zainteresowany transferem.

Wiem, że Koeman go pragnie. Wiem też, iż sam Salah chciałby iść do Barcelony. Nie mogę jednak ujawnić, skąd pochodzą te informacje – przyznał Swart

W mediach pojawiły się już najróżniejsze spekulacje transferowe. Według dziennika Marca Barcelona może dołączyć do transakcji Dembele, który wespółpracował z Jurgenem Kloppem jeszcze w czasach występów dla Borussi Dortmund.

Kacper Polaczyk