Nowe wieści ws. kontuzji Łukasza Skorupskiego. Przerwa potrwa… tydzień

Kontuzja wykluczyła Łukasza Skorupskiego z udziału we wrześniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jak się okazało, przerwa polskiego bramkarza od gry potrwa około tydzień.

Za sprawą sobotniego wywiadu Roberta Lewandowskiego dowiedzieliśmy się o różnicy zdań między nim a Łukaszem Skorupskim w kontekście afery premiowej. W marcu Skorupski przyznał, że reprezentanci Polski kłócili się o podział premii tak mocno, że niektórzy przestali się do siebie odzywać. W najświeższym wywiadzie Lewandowski zarzucił swojemu reprezentacyjnemu koledze kłamstwo. Ten temat szybko podłapali dziennikarze i internauci, którzy zaczęli snuć teorie a propos ewentualnego konfliktu między piłkarzami.

Teorie o możliwym konflikcie między Skorupskim a Lewandowskim podsyciła informacja, która ukazała się w niedzielny wieczór. Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów w PZPN, Tomasz Kozłowski, przekazał, iż kontuzja wykluczyła z udziału w zgrupowaniu Łukasza Skorupskiego. Dzień wcześniej Polak rozegrał pełen mecz w Serie A, nie dając przy tym żadnych sygnałów odnośnie ewentualnych problemów zdrowotnych.

Nowe wieści w sprawie aktualnego standu zdrowia Łukasza Skorupskiego przekazał Przemysław Langier. Polski bramkarza nabawił się urazu kostki, co jego klub miał zgłosić PZPN-owi. Dziś Bologna ma przesłać wyniki rezonansu. Jak czytamy, przerwa Skorupskiego od gry ma potrwać około tydzień, czyli mniej więcej tyle, ile potrwa zgrupowanie reprezentacji.


źródło: goal.pl

Michał Budzich