Nowe informacje w sprawie Modera. „Występ z Liverpoolem od 1. minuty jest bardzo prawdopodobny”

Tomasz Włodarczyk przekazał nowe informacje w sprawie Jakuba Modera. Według doniesień dziennikarza portalu „Meczyki.pl” wychowanek Lecha Poznań zagra od początku w spotkaniu przeciwko Liverpoolowi.

Wrócił do gry

Jakub Moder przez wiele miesięcy zmagał się z powrotem do zdrowia po kontuzji, której doznał w starciu z Norwich City. Wychowanek Kolejorza wrócił do gry w końcówce ubiegłego roku. Polski pomocnik wciąż jednak nie może liczyć na wiele minut.

Roberto De Zerbi stara się odpowiednio planować postępy Jakuba Modera w powrocie do gry. Nowe informacje w sprawie polskiego pomocnika przekazał Tomasz Włodarczyk. Według doniesień wspomnianego dziennikarza „Modziu” zamelduje się na boisku od pierwszej minuty w meczu Birghton & Hove Albion z Liverpoolem.

– Z naszych informacji wynika, że podopieczny Roberto De Zerbiego zagra z Liverpoolem od pierwszej minuty. Scenariusz zakładający występ Modera jest tym bardziej prawdopodobny, że kontuzji doznał Billy Gilmour. Nieobecny jest też James Milner. W Anglii mówią nam, że w związku z tym występ Modera od pierwszej minuty jest bardzo prawdopodobny – czytamy w artykule na portalu „Meczyki.pl”.

Tomasz Włodarczyk przekazał również informację, że trwają rozmowy w sprawie przedłużenia umowy Jakuba Modera. Przypomnijmy, że kontrakt wychowanka Lecha z Mewami obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. 24-latek nie zamierza jednak opuszczać klubu w letnim oknie transferowym.

Źródło: Meczyki.pl

fot. Brighton & Hove Albion