Nowa zajawka Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz zacznie… pisać felietony!

Grzegorz Krychowiak jest człowiekiem wielu biznesów. Teraz zaczyna pisać felietony, wcześniej założył markę odzieżową „Balamonte”, a w wolnej chwili wybiega na boisko i całkiem nieźle kopie piłkę. Dziś jednak skupimy się o jego najnowszej zajawce.

Grzegorz Krychowiak zaczyna pisać felietony!

W czwartkowe popołudnie Grzegorz Krychowiak poinformował swoich obserwujących na mediach społecznościowych, że zaczyna pisać felietony. Żeby było zabawniej, nie będą one o piłce, a o modzie. A wszystko na łamach „Gentleman Magazine”.

– Z radością przyjąłem propozycję dzielenia się z Państwem swoją pasją na łamach „Gentlemana”. Będę miał okazję opowiedzieć o moich inspiracjach, fascynacjach i pracy z modą męską, która może być zarówno hobby, jak i przygodą – pisze reprezentant Polski.

– Przed nami szeroki zakres tematyczny. Porozmawiamy o męskim stylu oraz sile wizerunku. O tym, jakie wyzwania moda stawia przed współczesnym mężczyzną. O profesjonalnej autoprezentacji oraz możliwościach użycia właściwego dress code do skutecznej komunikacji w pracy i życiu codziennym – zakończył.

Więcej możecie przeczytać tutaj.

Michał Budzich