Niespodziewane spotkanie w Barcelonie. Dyrektor sportowy Barcy spotkał się z przedstawicielami Erlinga Haalanda

Gerard Romero przekazał zaskakujące informacje. Według jego źródeł dyrektor sportowy FC Barcelony, Deco, spotkał się w środę z agentami Erlinga Haalanda.
W środowe popołudnie miało dojść do spotkania Deco, dyrektora sportowego FC Barcelony, z przedstawicielami Erlinga Haalanda. Norwega mieli reprezentować m.in. Maxwell i Rafaela Pimenta. Obie strony miały się spotkać w jednej z barcelońskich restauracji. Moment wejścia poszczególnych osób do restauracji uwieczniły kamery „Jijantes FC”.
Zdaniem Gerarda Romero i jego załogi podczas spotkania miało zostać poruszonych kilka tematów. Jednym z nich był oczywiście Erling Haaland i jego ewentualne przenosiny do stolicy Katalonii. Romero określa ten transfer jako trudny, ale możliwy do zrealizowania. Pozyskanie Norwega ma być marzeniem prezydenta Barcy, Joana Laporty.
Jeśli nie Erling Haaland, to kto mógł być jeszcze tematem środowych rozmów? Rafaela Pimenta reprezentuje także takich piłkarzy jak m.in. Marco Verratti, Matthijs de Ligt, Noussair Mazraoui czy też Henrikh Mkhitaryan.
Michał Budzich