Niesamowite! Klub z A-klasy ma szatnię niczym z ekstraklasy! [ZDJĘCIA]

O takiej szatni może śnić wiele klubów z ekstraklasy. Tymczasem takim pomieszczeniem może się pochwalić klub z… A-klasy!

W szatni A-klasowego Lotnika Twardogóra każdy z zawodników ma do dyspozycji dwa wieszaki, podświetlany drążek led, dwie szafki na obuwie oraz górną szafkę na pozostałe gadżety. Każdy piłkarz ma numer na swej szafce. Dla trenera natomiast znalazła się wyspa, na której widnieją dwie tablice do zadań taktycznych oraz dwie szafki na piłki i inne potrzebne do treningu czy meczu przyrządy.

Mogłaby to być niespodzianka od klubu dla zawodników, lecz nie tym razem. Na stronie klubu z Twardogóry czytamy, iż zawodnicy sami dołożyli „trzy grosze”, by odrestaurować budynek.

Dziś do użytku została oddana nowo wyremontowana szatnia gospodarzy Gminnego klubu sportowego Lotnik w Twardogórze….

Opublikowany przez GKS "Lotnik" Twardogóra fanpage Czwartek, 2 lipca 2020

Twardogóra to miasto położone w województwie dolnośląskim. Miejscowy Lotnik w minionym sezonie występował w rozgrywkach A-klasy. Po 13 rozegranych meczach klub z Twardogóry uzbierał 29 punktów, co dało mu 3. miejsce w tabeli. Do lidera stracił zaledwie 1 punkt. Kto wie, jakby się potoczyły dalsze losy klubu w sezonie 2019/2020, gdyby tylko sezon został rozegrany do końca.

Michał Budzich