Niecodzienne zachowanie sędziego Premier League. Arbiter miał remis na kuponie? [WIDEO]

W poniedziałkowym spotkaniu Premier League Liverpool wygrał z Arsenalem 3:1. Tuż przed końcem spotkania Alexandre Lacazette nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, co ewidentnie nie spodobało się sędziemu.

W poniedziałek Liverpool po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych klubów w Anglii i pokonał Arsenal 3:1. Ostatnią bramkę dla The Reds w samej końcówce meczu zdobył Diogo Jota, choć tego gola mogło wcale nie być. Chwilę wcześniej sytuację, która mogła dać Kanonierom remis, zmronwał Lacazette.

Bardziej, niż zmarnowana sytuacja Francuza może dziwić reakcja sędziego spotkania – Craiga Pawsona. Arbiter wygląda  na niezadowolonego z pudła Lacazette’a. Może Tomasz Smokowski ma rację i sędzia miał napastnika w swoim składzie Fantasy Premier League? A może wraz z Hubertem Siejewiczem obstawiał Radwańską?

Nie ma co doszukiwać się dna w zachowaniu Pawsona, ponieważ wygląda to na reakcję obiektywnego obserwatora meczu. Na pewno arbiter nie przebił Mike’a Deana, który kilka lat temu w dość ciekawy sposób celebrował na boisku bramkę Tottenhamu.

Kacper Polaczyk