Niebywały samobój Grzegorza Krychowiaka. Co on wymyślił? [WIDEO]

W sobotnim meczu ligi saudyjskiej Grzegorz Krychowiak zanotował trafienie samobójcze. Ciężko wytłumaczyć, dlaczego Polak skierował piłkę w stronę własnej bramki, gdzie nie było golkipera zespołu Abha FC.
W tym sezonie ligi saudyjskiej Grzegorz Krychowiak jest podstawowym gracze Abha FC. W 23 kolejkach rozegrał aż 22 mecze. Ostatnio dopisywała mu nawet forma strzelecka – w dwóch ostatnich meczach strzelał po jednej bramce. Zespołowi polskiego pomocnika nie idzie jednak w tym sezonie najlepiej. Na ten moment Abha FC znajduje się w strefie spadkowej ze stratą 5 punktów do bezpiecznego miejsca.
Dzisiejszego popołudnia Abha FC rozgrywała kolejny mecz w lidze saudyjskiej. Rywalem zespołu Grzegorza Krychowiaka było Al Ettifaq dowodzone przez Stevena Gerrarda. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Al Ettifaq 3:0.
Niestety, do zwycięstwa drużyny Stevena Gerrarda przyczynił się dziś mocno Grzegorz Krychowiak. Polak wpakował piłkę do własnej siatki w 54. minucie meczu. Był to gol na 1:0 dla gospodarzy. Patrząc na nagranie z bramką ciężko się domyślić, co w głowie miał polski piłkarz. Nie był on zbyt agresywnie pressowany przez żadnego z rywali, a mimo to zdecydował się na zagranie z pierwszej piłki w światło własnej bramki, gdzie nie było bramkarza Abhy.
Michał Budzich