Nie tylko Arkadiusz Milik. Aż 7 innych reprezentantów Polski ma problemy zdrowotne

Kontuzja wyeliminowała z wyjazdu na Mistrzostwa Europy Arkadiusza Milika. Jak się jednak okazuje, problemy zdrowotne ma większa liczba polskich piłkarzy.
Wczorajszy mecz z Ukrainą został okupiony wieloma kontuzjami. Najbardziej wyrazisty przypadek dotyczy Arkadiusza Milika. Polski napastnik doznał urazu kolana już w drugiej minucie meczu i musiał przedwcześnie opuścić boisko. W związku z urazem Milik nie pojedzie na EURO 2024.

Arkadiusz Milik to jednak nie wszystko. Problemy zdrowotne po wczorajszym meczu mają także inni piłkarze. Te przypadki nie są jednak aż tak drastyczne i nie wykluczają – na obecną chwilę – zawodników z wyjazdu na EURO.

Poza Arkadiuszem Milikiem urazów doznało aż 7 (!) zawodników. Dowiadujemy się tego z oficjalnego komunikatu PZPN. Urazy mięśniowe dotknęły Sebastiana Walukiewicza, Nicolę Zalewskiego, Michała Skórasia, Bartosza Salamona i Jakuba Kiwior. Taras Romanczuk doznał urazu stawu skokowego. Silnego stłuczenia stawu skokowego doznał z kolei Kacper Urbański.
Co z Arkadiuszem Milikiem? Jak już wspomnieliśmy, nie pojedzie on na Mistrzostwa Europy. 30-latek nabawił się kontuzji kolana. W kuluarach mówi się, że uraz dotyczy łąkotki. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Milik wróci do klubu, gdzie podda się zabiegowi artroskopii.
Michał Budzich

Dodaj komentarz