Nicola Zalewski zamieszany w aferę bukmacherską? Włoski dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy

Niepokojące informacje dopływają z Włoch. O godzinie 14:00 ujawnione ma zostać nazwisko kolejnego zawodnika zamieszanego w aferę bukmacherską. Możliwe, że chodzi o Nicolę Zalewskiego, na co wskazuje kilka poszlak.
We Włoszech dzieje się w ostatnim czasie bardzo dużo. Kilka dni temu ujawniono, że Nicolo Fagioli obstawiał mecze, w dodatku u nielegalnego bukmachera. Sprawa nabiera tempa i dotyka kolejnych piłkarzy. O 14:00 dziennikarz Fabrizio Corona ma opublikować następne zamieszane nazwisko.
Polak?

Włoch opublikował w „zapowiedzi” zaciemnione zdjęcie zawodnika, który sylwetką przypomina… Nicolę Zalewskiego. Dodatkowo napisał, że chodzi o piłkarz AS Romy. Sprawę podchwycono już w polskich mediach. Filip Macuda zwrócił uwagę, że „niewykluczone”, iż chodzi właśnie o 21-letniego Polaka.

Cała afera powoli pochłania kolejnych zawodników. Corona uderzył już nawet w reprezentantów Włoch. Wskazał, że u nielegalnego bukmachera mecze mieli obstawiać Sandro Tonali i Nicolo Zaniolo. Warto jednak zaznaczyć, że zawodnik Newcastle United miał typować mecze swojej drużyny, ale tylko te, w których nie brał udziału. Drugi z wymienionych miał natomiast obstawić mecz Pucharu Włoch, który przesiedział na ławce.
O 14:00 dowiemy się natomiast, czy dziennikarzowi chodziło właśnie o Zalewskiego. Jeśli domysły okażą się prawdą, to Polak może mieć spore problemy. Afera we Włoszech nabiera bowiem coraz szybszego tempa i budzi skrajnie negatywne emocje.