Nicola Zalewski padł ofiarą złodziei. Włamali się do domu i ukradli cenności

Doszło do włamania do domu Nicoli Zalewskiego. Włamywacze ukradli drogocenne przedmioty. Trwa szacowanie strat.
Piłkarze są łakomymi kąskami dla złodziei. W domach piłkarzy często przechowywane są drogocenne przedmioty, jak chociażby biżuteria. Z tego powodu co jakiś czas można usłyszeć w mediach o włamaniach do domów znanych sportowców. Do tego typu incydentu najczęściej dochodzi na zachodzie Europy, przede wszystkim we Włoszech.
W piątek włoskie media poinformowały o kolejnym włamaniu do domu piłkarza. Tym razem padło na Nicolę Zalewskiego. W czwartek złodzieje mieli włamać się do jego domu i ukraść złoto i biżuterię.
Po tym incydencie Nicola zgłosił tę sprawę do lokalnych służb. Włoscy dziennikarze zauważają, że Polak już wcześniej zgłaszał tego typu zdarzenia. Policja ustala, co stało się z zaginionymi przedmiotami. Trwa ustalanie co zostało ukradzione i jaka była tego wartość.

W tym sezonie Nicola Zalewski rozegrał łącznie 14 meczów w barwach AS Romy. Nie zdobył w nich żadnej bramki, lecz zanotował 3 asysty. Ostatnio portal „Transfermarkt” zaktualizował jego wartość rynkową, obniżając ją z 20 do 16 milionów euro.

źródło: romatoday

Michał Budzich

1 komentarz do “Nicola Zalewski padł ofiarą złodziei. Włamali się do domu i ukradli cenności”

  1. В 2023 году рынок финансовых услуг представляет [url=https://xn—–7kcgpnpy3bral5h.xn--p1ai/]займ 2023 год новые без отказа[/url], где более 40 ведущих МФО готовы предоставить быстрые финансовые решения. Эти займы отличаются простотой оформления и быстрым получением денег на карту. Они идеально подходят для тех, кто нуждается в срочном финансировании, с минимальными требованиями к заемщикам и высоким уровнем одобрения.

Możliwość komentowania została wyłączona.