Neville komentuje słowa Mino Raioli. „Zrobienie tego przed meczem z Lipskiem i derbami Manchesteru to…”

Najnowsze doniesienia ws. Paula Pogby wzbudzają emocje wśród ekspertów na Wyspach Brytyjskich. Agent Francuza, Mino Raiola zdradził w wywiadzie dla Tuttosport, że pomocnik nie jest szczęśliwy na Old Trafford i to jego koniec w klubie z Manchesteru. Gary Neville postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Mogę powiedzieć, że to koniec Paula Pogby w Manchesterze United. Paul nie jest szczęśliwy w obecnym klubie. Nie jest już w stanie wyrażać tam siebie w sposób, w jaki chciałby to robić.

Potrzebuje nowej drużyny, świeżego powietrza. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla Pogby i United jest transfer w następnym oknie – mówił Raiola na łamach Tuttosport.

Eksperci postanowili zabrać głos w tej sprawie. Jednym z nich jest były piłkarz Czerwonych Diabłów, Gary Neville, który zwraca uwagę na okoliczności wypowiadanych słów. Manchester United we wtorek rozegra kluczowy mecz ws. przyszłości w Lidze Mistrzów. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zagrają o wyjście z grupy przeciwko RB Lipsk, by później rozegrać derby miasta.

Zrobienie tego przed meczem z Lipskiem i derbami Manchesteru to dla zespołu fatalne wyczucie czasu.

Czy Paul Pogba na pewno wiedział o takim oświadczeniu? Jeśli nie był tego świadomy, to powinniśmy wkrótce zobaczyć cytat, w którym sprostuje wypowiedzi swojego agenta – dodał Anglik.

Umowa Paula Pogby wygasa w czerwcu 2022 roku. Portal transfermarkt.de wycenia Francuza na 80 mln euro. W bieżącym sezonie zagrał w 13 spotkaniach w barwach United, w których zaliczył 2 trafienie i tyle samo asyst.